• banner
STZ

ITF WORLD TENNIS TOUR M15 BRATISLAVA 2021
DOTÁCIA: 15 000 USD
DEJISKO: TK Žilina, TERMÍN: 30. augusta – 5. septembra 2021
KVALIFIKÁCIA: 32 hráčov, HLAVNÁ SÚŤAŽ: 32 hráčov, ŠTVORHRA: 16 dvojíc

 

Titul pre Maďara Marozsana

Dátum: 05. 09. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Maďarský tenista Fabian Marozsan získal titul na turnaji ITF WTT M15 v Žiline. Na záverečnom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal zdolal tretí nasadený hráč vo finále šestku pavúka Bastiana Mallu z Čile 1:6, 6:3, 6:1 za 97 minút. Pre dvadsaťjedenročného maďarského hráča je to tretí singlový titul na mužskom okruhu ITF, druhý z Bratislavy.

Čítať ďalej...
LIVE STREAM

LIVE STREAM

Prenos aktuálnych zápasov.

LIVE SCORE

LIVE SCORE

Priebežné stavy, výsledky skončených zápasov.

 

Aktuality

Zelníčková skončila tesne pred bránami finále

Dátum: 14. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Radka Zelníčková sa neprebojovala do finále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. V semifinále tesne nestačila na ôsmu nasadenú Slovinku Piu Lovričovú a podľahla jej 3:6, 6:4, 1:6 za 125 minút. Aj napriek semifinálovej prehre dosiahla osemnásťročná hráčka NTC doposiaľ najlepší výsledok v kariére na ženskom okruhu a zo slovenských hráčok to na turnaji dotiahla najďalej. Do rebríčka si za účasť medzi štyrmi najlepšími pripíše štyri body.

Čítať ďalej...

Škamlová so Zelníčkovou o deblový titul

Dátum: 13. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Chantal Škamlová s Radkou Zelníčkovou (na snímke) zabojujú o titul vo štvorhre na prvom podujatí v rámci série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal. V semifinále zvíťazili nad druhým nasadeným kolumbijsko-českým párom Maria Herazová Gonzalezová, Laetitia Pulchartová 7:5, 6:3 za 74 minút. Vo finále na ne čakajú jednotky pavúka Pia Lovričová s Adrienn Nagyvou, ktoré v druhom semifinále zdolali Michaelu Hončovú s Anikou Jaškovou 6:2, 7:6(4).

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Zelníčková prvý raz v kariére do semifinále

Dátum: 13. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Radka Zelníčková postúpila prvý raz v kariére do semifinále dvojhry na ženskom okruhu. Na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave zvíťazila vo štvrťfinále nad šiestou nasadenou Kolumbijčankou Mariou Herazovou Gonzalezovou 6:3, 4:6, 6:2 za 165 minút. V sobotu o 10.00 h bude na antukových dvorcoch NTC bojovať o postup do finále. Jej súperkou bude osmička pavúka Pia Lovričová zo Slovinska.

Čítať ďalej...

Dva slovenské páry do semifinále

Dátum: 12. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave postúpili do semifinále štvorhry dve slovenské dvojice: Chantal Škamlová po boku Radky Zelníčkovej (na snímke) a Michaela Hončová s Anikou Jaškovou. Škamlová so Zelníčkovou vo štvrťfinále zdolali rumunsko-maďarskú dvojicu Elena-Teodora Cadarová s Amarissou Tóthovou a zvíťazili 7:5, 6:4 za 90 minút. V súboji o finále si zmerajú sily s nasadenými dvojkami Mariou Herazovou Gonzalezovou z Kolumbie, Laetitiou Pulchartovou z Českej republiky. Tie zvíťazili vo štvrťfinále nad Nikolou Daubnerovou a Miou Chudejovou 6:2, 6:4 za 76 minút. 

Čítať ďalej...

Zelníčková jedinou Slovenkou vo štvrťfinále

Dátum: 12. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Radka Zelníčková sa ako jediná Slovenka prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Na podujatí v rámci série Peugeot Tennis Tour 2021 by Konreal zvíťazila v druhom kole nad Amarissou Tóthovou z Maďarska 7:5, 6:1 za 104 minút. Osemnásťročná hráčka NTC prehrávala v prvom sete 3:5, no štyrmi hrami v rade otočila vývoj vo svoj prospech a v druhom dejstve už dominovala. V súboji o postup do semifinále si zmeria sily so šiestou nasadenou Mariou Herazovou Gonzalezovou z Kolumbie.  

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Méri vzdala dobre rozohratý zápas

Dátum: 12. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Eszter Méri skončila v osemfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Na prvom podujatí v rámci série Peugeot Tennis Tour 2021 by Konreal vyhrala prvý set nad ôsmou nasadenou Slovinkou Piou Lovričovou 6:4. V druhom sete za stavu 3:2 z pohľadu súperky si pri servise natiahla trieslo a o dva gemy neskôr musela dobre rozohratý zápas pre veľkú bolest vzdať.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Dva slovenské páry víťazne

Dátum: 11. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Nikola Daubnerová s Miou Chudejovou (na snímke) a Chantal Škamlová po boku Radky Zelníčkovej postúpili do štvrťfinále štvorhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Daubnerová s Chudejovou zvíťazili nad krajankami Salmou Drugdovou so Sarou Suchánkovou a vo vyrovnanom derby zápase zvíťazili 4:6, 6:4, 10-8 za 108 minút. O semifinále si zmerajú sily s nasadenými dvojkami Mariou Herazovou Gonzalezou z Kolumbie, Laetitiou Pulchartovou z Českej republiky. 

Čítať ďalej...

Méri a Zelníčková postúpili do osemfinále

Dátum: 11. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Eszter Méri (na snímke) a Radka Zelníčková postúpili do osemfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Na prvom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal si Méri v úvodnom kole poradila s Martinou Přádovou a zvíťazila 6:2, 6:4 za 92 minút. Zverenka trénera Ivana Košeca a kondičného Ladislava Olasza si v súboji o postup do štvrťfinále zmeria sily s ôsmou nasadenou Piou Lovričovou zo Slovinska. 

Čítať ďalej...

Škamlová aj Suchánková vypadli v prvom kole

Dátum: 10. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

V utorok sa úvodnými zápasmi začala hlavná časť dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Do bojov zasiahli dve Slovenky. Štvrtá nasadená Chantal Škamlová (na snímke) nestačila na Maďarku Adrienn Nagyovú a podľahla jej 3:6, 3:6. Vyrovnanejší bol priebeh duelu medzi Sarou Suchánkovou a šiestou nasadenou Kolumbijčankou Mariou Herazovou Gonzalezovou. Suchánková viedla 7:5, 2:0, no dvadsaťštyriročná skúsenejšia súperka (najlepšie v rebríčku WTA na 317. priečke) dokázala zápas otočiť vo svoj prospech a po víťazstve 5:7, 7:5, 6:4 postúpila po vyše troch hodinách do druhého kola.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Jašková tesne bez hlavnej, v debli ďalej

Dátum: 10. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Anika Jašková (na snímke) sa neprebojovala do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Vo finále kvalifikácie nestačila na Češku Veroniku Vlkovskú a vo vyrovnanom zápase jej podľahla 6:1, 3:6, 7-10. Na prvom zo štyroch podujatí série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal si osemnásťročná Jašková vylepšila náladu vo štvorhre. Spolu s Michaelou Hončovou zvíťazili v prvom kole nad českým párom Vlkovská, Šebestová 6:2, 3:6, 10-6.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Mia Chudejová v hlavnej súťaži

Dátum: 10. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Mia Chudejová (na snímke) postúpila do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Na prvom podujatí zo série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal zvíťazila vo finále kvalifikácie nad Češkou Kristýnou Hrabalovou 6:4, 6:1. O hlavnú súťaž dnes zo Sloveniek zabojuje ešte Anika Jašková.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

V hlavnej súťaži osem Sloveniek, Škamlová štvrtá nasadená

Dátum: 09. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

V pondelok vyžrebovali v Národnom tenisovom centre hlavnú súťaž dvojhry aj štvorhry turnaja ITF WTT W15, ktorý je prvým podujatím v rámci série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal. Priamo v hlavnom pavúku figuruje osem Sloveniek - Chantal Škamlová, Katarína Kužmová, Romana Čisovská, Nikola Daubnerová, Sara Suchánková, Radka Zelníčková, Bianca Behúlová a Salma Drugdová. Ďalšíe dve - Mia Chudejová a Anika Jašková - zabojujú vo finále kvalifkácie o postup do hlavnej súťaže. Kompletný žreb hlavnej súťaže dvojhry aj štvorhry nájdete v sekcii Výsledky/draws, results.

Čítať ďalej...

Do finále kvalifikácie dve Slovenky

Dátum: 09. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Z deviatich slovenských hráčok, ktoré sa predstavili v kvalifikácii prvého turnaja ITF v rámci série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal, postúpili do bojov o hlavnú súťaž  iba Anika Jašková (na snímke) a Mia Chudejová. Jašková zdolala v slovenskom derby zápase druhú nasadenú Timeu Jaruškovú hladko 6:2, 6:1, Chudejová si poradila s päťkou pavúka Jekaterinou Višnevskou z Ruska 6:4, 6:2. Finálové zápasy kvalifikácie sú na programe v utorok od 10.00 h.

Čítať ďalej...

Kvalifikácia vyžrebovaná, v hre 9 Sloveniek

Dátum: 08. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

V nedeľu podvečer vyžrebovali v Národnom tenisovom centre kvalifikáciu turnaja ITF WTT W15, ktorý sa na vonkajších antukových dvorcoch NTC v Bratislave uskutoční od 9. - 15. augusta. Turnaj je prvým podujatím zaradeným do série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal. V kvalifikácii, ktorá sa začína v pondelok 9. augusta, sa predstaví dovedna deväť Sloveniek - Timea Jarušková, Michaela Hončová, Anika Jašková, Yvonna Žuffová, Mia Chudejová, Martina Marušinová, Laura Bérešová, Ivana Kopšová a Victoria Chramcová. Kvalifikačné zápasy sú na programe od 10.00 h.

Čítať ďalej...

ITF WTT W15 už od pondelka

Dátum: 07. 08. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Už na budúci týždeň odštartuje prvým turnajom séria Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal. Ide o šnúru štyroch pätnásťtisícových turnajov ITF. Úvodné podujatie bude patriť ženám a odohrá sa na vonkajších antukových dvorcoch NTC v Bratislave. Na základe aktuálneho akceptačného listu by sa v hlavnej súťaži mali predstaviť štyri Slovenky - Chantal Škamlová, Tereza MihalíkováBianca Behúlová a Radka Zelníčková. Behúlová a Zelníčková majú právo štartu na základe postavenia v juniorskom rebríčku. V kvalifikácii by mali štartovať Katarína Kužmová, Timea Jarušková a Michaela Hončová.

Čítať ďalej...

Partneri

Peugeot
STZ
Seekersport
iFortuna