DIEVČATÁ: KVALIFIKÁCIA 24 hráčok, HLAVNÁ 32 hráčok, ŠTVORHRA 16 dvojíc

iFortuna

AKTUALITY / News

Nosková s druhým titulom z Bratislavy

Dátum: 28. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Česká tenistka Linda Nosková získala titul aj na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Mladá šestnásťročná hráčka si vo finále poradila s Chorvátkou Ivou Primoračovou 6:3, 7:6(4) za 96 minút. V kariére získala svoj druhý titul vo dvojhre na ženskom okruhu ITF, pričom oba si pripísala v Bratislave.

Čítať ďalej...

Malyginová s Robbeovou s druhým titulom

Dátum: 27. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Estónsko-francúzska dvojica Elena Malyginová s Alice Robbeovou získali titul vo štvorhre na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. V sobotňajšom finále si poradili so štvrtým nasadeným českým párom Tereza Smitková, Veronika Vlkovská 3:6, 6:3, 10-5 za 77 minút. Malyginová s Robbeovou sa zo zisku deblového titulu radovali v Národnom tenisovom centre aj minulý víkend.

Nosková proti Primoračovej vo finále dvojhry

Češka Linda Nosková (na snímke) a Chorvátka Iva Primoračová zabojujú o titul vo dvojhre na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Šestnásťročná Nosková, ktorá zvíťazila aj na minulotýždňovom bratislavskom turnaji, zdolala v semifinále Rusku Alinu Čarajevovú hladko 6:2, 6:2. V druhom semifinále si Primoračová poradila s Češkou Terezou Smitkovou 7:6(5), 3:6, 6:3 za 130 minút.

Šramková aj Milatová skončili vo štvrťfinále

Dátum: 26. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Rebecca Šramková (na snímke) aj Sofia Milatová prehrali vo štvrťfinále dvojhry na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Jednotka pavúka Šramková nestačila na šestnásťročnú Češku Lindu Noskovú. Víťazke minulotýždňového bratislavského turnaja podľahla 6:7(2), 6:3, 4:6 za 137 minút. Úspešná kvalifikantka Milatová vzdorovala štvrtej nasadenej Češke Tereze Smitkovej, dokonca jej zobrala prvý set. Nakoniec sa však prejavili skúsenosti minulotýždňovej finalistky, ktorá Milatovú zdolala 5:7, 6:1, 6:3 za 137 minút.

Milatová postúpila, Morvayová a Kužmová vypadli

Dátum: 25. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Sofia Milatová (na snímke) sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Úspešná kvalifikantka si v osemfinále poradila so siedmou nasadenou Viktóriou Morvayovou a zdolala ju 6:4, 6:4 za 105 minút. O postup do semifinále zabojuje Milatová s Češkou Terezou Smitkovou. Do štvrťfinále sa nepozrie Katarína Kužmová. Držiteľka voľnej karty nestačila na Češku Anetu Laboutkovú a podľahla jej 5:7, 2:6 za 77 minút.

Šramková ďalej, Škamlová nie

Rebecca Šramková (na snímke) postúpila do štvrťfinále dvojhry na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. V osemfinále si poradila s držiteľkou voľnej karty Eszter Méri, ktorú zdolala 6:3, 6:3 za 91 minút. Nasadená jednotka si v ďalšom zápase zmeria sily s Češkou Lindou Noskovou, víťazkou prvého bratislavského turnaja.

Nedarilo sa šestke singlového pavúka Chantal Škamlovej. Chorvátke Ive Primoračovej podľahla hladko 2:6, 1:6 za 68 minút. Škamlová na turnaji skončila aj vo štvorhre. V pozícii nasadenej jednotky po boku Češky Jesiky Malečkovej prehrali vo štvrťfinále s chorvátsko-slovenskou dvojicou Rajkovičová, Ingrid Vojčináková 2:6, 6:2, 7-10.

V osemfinále Milatová proti Morvayovej

Dátum: 24. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

V osemfinálovom dueli dvojhry na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave sa vo štvrtok stretnú Sofia Milatová a Viktória Morvayová (na snímke). Milatová v úvodnom kole zdolala v dueli dvoch kvalifikantiek Nikolu Daubnerovú 6:3, 7:5 za 114 minút. Siedma nasadená Morvayová si poradila s ďalšou kvalifikantkou Anikou Jaškovou a zvíťazila 6:4, 6:2 za 90 minút.

Kužmová a Škamlová ďalej

Katarína Kužmová (na snímke) a Chantal Škamlová sa prebojovali do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Mladšia zo sestier Kužmových si vo vyrovnanom zápase poradila so sedemnásťročnou Ruskou Mariou Bondarenkovou 7:6(4), 2:6, 6:3 za 152 minút. Ďalšou súperkou hráčky NTC bude Češka Aneta Laboutková.

Ďalej pokračuje aj nasadená šestka Chantal Škamlová. Tá si v slovenskom derby poradila s Timeou Jaruškovou 6:3, 2:6, 6:2 za 118 minút. V ďalšom kole si zmeria sily s Chorvátkou Ivou Primoračovou, ktorá nedala šancu kvalifikantke Yvonne Žuffovej a zdolala ju hladko 6:3, 6:1.

Šramková v osemfinále proti Méri

Rebecca Šramková (na snímke) postúpila do druhého kola na druhom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Najvyššie nasadená hráčka si na úvod poradila s kvalifikantkou Nicole Gadientovou zo Švajčiarska a zvíťazila hladko 6:2, 6:3 za 71 minút. Ďalšou súperkou dvadsaťštyriročnej Bratislavčanky bude Estzer Méri, ktorá si v zápase dvoch držiteliek voľnej karty poradila s Ninou Vargovou 6:3, 6:3 za 109 minút.

Päť Sloveniek do hlavnej

Dátum: 23. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Päť domácich hráčok sa v utorok prebojovalo z kvalifikácie do hlavnej súťaže turnaja ITF WTT W15 v Bratislave - Nikola Daubnerová, Anika Jašková (na snímke), Yvonna Žuffová, Timea Jarušková a Sofia Milatová. Slovensko tak bude mať dvanásťčlenné zastúpenie v hlavnom pavúku. Priamo v hlavnej súťaži štartujú Rebecca Šramková, Chantal Škamlová, Viktória Morvayová, Romana Čisovská, Katarína Kužmová, Eszter Méri a Nina Vargová.

Dátum: 22. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Až deväť zo štrnástich Sloveniek postúpilo do finále kvalifikácie na druhom turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Nikola Daubnerová (na snímke), Irina Balus, Alica Rusová, Yvonna Žuffová, Sofia Milatová, Anika Jašková, Laura Svatíková, Timea Jarušková a Natália Slabá si poradili so svojmi súperkami a v utorok zabojujú v NTC aréne o postup do hlavnej súťaže. Finále eliminácie prinesie aj tri slovenské derby zápasy. Nikola Daubnerová nastúpi proti Irine Balus, Sofia Milatová si zmeria sily s Alicou Rusovou a Timea Jarušková s Natáliou Slabou.