Rainside

AKTUALITY / News

V debli Mihalíková s Čisovskou

Dátum: 26. 07. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Tereza Mihalíková s Romanou Čisovskou sa stali víťazkami štvorhry na turnaji Piešťany Ladies Open 2020. V nedeľnom finále ako dvojky pavúka zdolali najvyššie nasadenú dvojicu Chantal Škamlová, Michaela Hončová 2:6, 6:3, 10-6. Zaujímavosťou finálového duelu bolo, že proti sebe stáli Tereza Mihalíková so Chantal Škamlovou. Na predchádajúcom turnaji v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna spolu totiž získali titul.

Čítať ďalej...

Klein s druhým titulom v rámci Peugeot Tennis Tour

Lukáš Klein sa stal víťazom dvojhry na tenisovom turnaji HSC Cup 2020 v Piešťanoch. Ako piaty nasadený zdolal v nedeľnom finále druhého hráča podujatia Filipa Horanského v dvoch setoch 7:5 a 7:6 (5). Pre zverenca Tomáša Krupu a kondičného trénera Dávida Olasza to bolo tretie finále v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, druhé víťazné.

Škamlová víťazkou v Piešťanoch

Chantal Škamlová sa stala víťazkou tenisového turnaja Piešťany Ladies Open 2020. Ako štvrtá nasadená zdolala v nedeľnom finále dvojku podujatia Annu Karolínu Schmiedlovú 6:4, 7:6 (1). V napínavom finále predviedli súperky množstvo pekných dlhých výmen, no obe hneď od úvodu často strácali svoje podanie a v prvých piatich gemoch nevyužila vlastný servis ani jedna z nich.

Lukáš Klein do tretieho finále

Dátum: 25. 07. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Klein postúpil do finále turnaja HSC Cup Piešťany 2020. V semifinále zdolal najvyššie nasadeného hráča Andreja Martina 6:2, 6:3 za 89 minút. V súboji o titul si zmeria sily s ďalích hráčom NTC Filipom Horanským. Pre dvadsaťdvaročného Kleina,  zverenca trénera Tomáša Krupu a kondičného trénera Dávida Olasza, je to už tretie finále v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. V oboch doterajších prípadoch bol jeho súperom Alex Molčan, ktorého na Bratislava Open zdolal, no na Privatbanka Open odchádzal po vyrovnanom zápase z kurtu porazený.

Horanský zdolal Molčana

Filip Horanský zdolal v prvom semifinálovom zápase turnaja HSC Cup Piešťany 2020 Alexa Molčana 6:3, 6:1 a postúpil do finále. Druhý nasadený hráč dokázal v každom sete zobrať súperovi dvakrát servis a za 67 minút sa tešil z víťazstva. Obaja sa dobre poznajú, v NTC ich spoločne trénuje Ladislav Simon, ktorý na dnešnom zápase chýbal. Pre dvadsaťsedemročného Horanského je to prvé finále v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Krátko po zápase začalo v Piešťanoch pršať a tak sa druhé semifinále medzi Andrejom Martinom a Lukášom Kleinom posúva na neskôr.

Schmiedlová hladko do finále

Anna Karolína Schmiedlová bude súperkou Chantal Škamlovej v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji Piešťany Ladies Open 2020. V sobotňajšom semifinále si druhá nasadená hráčka hladko poradila s Terezou Mihalíkovou 6:0, 6:1 za 70 minút. Zverenka trénera Petra Hubera a kondičného trénera Ladislava Olasza podala suverénny výkon a po víťazstve na Privatbanka Open 2020 si zahrá v druhom finále v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna.

Škamlová prvou finalistkou

Chantal Škamlová sa stala prvou finalistkou turnaja Piešťany Ladies Open 2020. V semifinále si poradila s Timeou Jaruškovou 7:6(4), 6:3 za 112 minút. Jej finálová súperka vzíde zo súboja druhej nasadenej Anny Karolíny Schmiedlovej s trojkou podujatia Terezou Mihalíkovou.

Akceptácia na štvrté podujatie PTT v Žiline

Štvrté podujatie série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna zavíta na budúci týždeň na stredné Slovensko. Hrať sa bude na dvorcoch TK Žilina v termíne od 30. júla do 2. augusta. Predstaví sa na ňom 16 najlepších slovenských hráčov a hráčok. Nasadenou jednotkou medzi mužmi bude Andrej Martin, medzi ženami to je Anna Karolína Schmiedlová, finalistka predchádzajúceho podujatia v Piešťanoch a víťazka Privatbanka Open 2020. Akceptáciu na turnaj si môžete pozrieť tu:       MUŽI     ŽENY

Martin tesne zdolal Gálika

Dátum: 24. 07. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Andrej Martin zvíťazil vo štvrťfinále turnaja HSC Cup Piešťany 2020. Najvyššie nasadený hráč zdolal Mateja Gálika 6:1, 4:6, 6:4. Jeho ďalším súperom bude päťka turnaja Lukáš Klein, ktorý si poradil s Čechom Tomášom Macháčom hladko 6:3, 6:2.

Molčan a Horanský v semi

Alex Molčan a Filip Horanský postúpili do semifinále turnaja HSC Cup Pieštany 2020. Nasadená štvorka Molčan zdolal vo štvrťfinále Tomáša Líšku 6:1, 6:2. Dvojka Filip Horanský stratil s Krištofom Minárikom o jeden gem viac, zvíťazil 6:1, 6:3. Obaja zverenci trénera Ladislava Simona si zmerajú sily v súboji o účasť vo finálove. Ako tréner NTC zhodnotil ich piatkové výkony a čo očakáva od vzájomného súboja si môžete pozrieť v nahrávke.

Schmiedlová vyzve Mihalíkovú

Anna Karolína Schmiedlová zvíťazila v poslednom štvrťfinálovom zápase turnaja Piešťany Ladies Open 2020 nad Romanou Čisovskou 6:2, 6:3. Súperkou zverenky trénera Petra Hubera bude v semifinále Tereza Mihalíková.

Mihalíková postúpila do semifinále

Tereza Mihalíková sa predstaví v semifinále dvojhry na turnaji Piešťany Ladies Open 2020. Vo štvrťfinále si vo vyrovnanom zápase poradila s mladou nádejou slovenského tenisu Ninou Vargovou 7:5, 6:3. V druhom sete prehrávala zverenka Martina Zathureckého 1:3, no dokázala vývoj otočiť vo svoj prospech a zápas dotiahnuť do úspešného konca. V súboji o postup do finále si zmeria sily s lepšou z dvojice Anna Karolína Schmiedlová - Romana Čisovská.