Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Kovalík v Janove vypadol

Jozef Kovalík prehral v prvom kole challengeru v Janove (dotácia 85 000 eur, antuka) so šiestym nasadeným Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 4:6, 4:6. Slovenský tenista bol na turnaji kvalifikant.

03. 09. 2014
Aktuality Více zde

news img

Čepelovej bleskovky

Jana Čepelová je už vo štvrťfinále na challengeri WTA 125K Huangcangyu Suzhou Ladies Open v čínskom Šu-čou (dotácia 125 000 USD, tvrdý povrch). Oba zápasy odohrala pre počasie v jeden deň a oba trvali čosi cez hodinu. Najvyššie nasadená Slovenka zdolala Britku Emily Webleyovú-Smithovú 6:3, 6:3 a Japonku Eri Hozumiovú 6:1, 6:4.

news img

Mihalíková v dvojhre skončila

Tereza Mihalíková, kvalifikatnka, prehrala v 2. kole dvojhry junioriek na US Open s domácou Raveenou Kingsleyovou 4:6, 5:7.

02. 09. 2014

news img

Naše juniorky postúpili

Viktória Kužmová a Kristína Schmiedlová postúpili na US Open do osemfinále štvorhry junioriek. Slovenky ako 7. nasadené zvíťazili v 1. kole nad americko-egyptským párom Hoová, Samirová 7:5, 6:3. Postúpila aj Tereza Mihalíková s Bieloruskou Verou Lapkovovou po výhre nad 5. nasadeným austrålsko-americkým párom Bainsová, Blacková 6:4, 6:2.

news img

Gombos v St. Rémy do 2. kola

Šiesty nasadený Norbert Gombos zvíťazil v 1. kole na challengeri vo francúzskom St. Rémy (dotácia 42 500 eur, tvrdý povrch) nad domácim Josselinom Ouannom 7:6 (4), 5:7, 6:4. Súperom Slováka v osemfinále bude Francúz Fabrice Martin.