• banner
STZ

ITF WORLD TENNIS TOUR M15 BRATISLAVA 2021
DOTÁCIA: 15 000 USD
DEJISKO: TK Žilina, TERMÍN: 30. augusta – 5. septembra 2021
KVALIFIKÁCIA: 32 hráčov, HLAVNÁ SÚŤAŽ: 32 hráčov, ŠTVORHRA: 16 dvojíc

 

Titul pre Maďara Marozsana

Dátum: 05. 09. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Maďarský tenista Fabian Marozsan získal titul na turnaji ITF WTT M15 v Žiline. Na záverečnom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal zdolal tretí nasadený hráč vo finále šestku pavúka Bastiana Mallu z Čile 1:6, 6:3, 6:1 za 97 minút. Pre dvadsaťjedenročného maďarského hráča je to tretí singlový titul na mužskom okruhu ITF, druhý z Bratislavy.

Čítať ďalej...
LIVE STREAM

LIVE STREAM

Prenos aktuálnych zápasov.

LIVE SCORE

LIVE SCORE

Priebežné stavy, výsledky skončených zápasov.

 

Aktuality

Víťazkou dvojhry Češka Nosková

Dátum: 21. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Česká tenistka Linda Nosková sa stala víťazkou dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Vo finále si poradila s krajankou a nasadenou trojkou Terezou Smitkovou, ktorú zdolala 4:6, 7:6(4), 7:5 za 155 minút. Šestnásťročná hráčka získala svoj prvý titul vo dvojhre medzi ženami na okruhu ITF.

Talentovaná hráčka musela viackrát otáčať vývoj finálového stretnutia. So Smitkovou prehrávala 4:6, 4:5 s brejkom dole, no druhý set napokon dotiahla do tajbrejku, ktorý dokázala vyhrať. Ďalší veľký obrat prišiel v sete treťom. Nosková prehrávala 2:5, odvrátila dva mečbaly súperky a piatimi víťaznými hrami za sebou otočila stretnutie vo svoj prospech.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Katarína Kužmová skončila v semi

Dátum: 20. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Katarína Kužmová nezabojuje o titul vo dvojhre na prvom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Držiteľka voľnej karty ťahala v semifinále za kratší koniec v súboji so šestnásťročnou Češkou Lindou Noskovou. Zverenka trénera Jána Sabovčíka a kondičného Ladislava Olasza jej podľahla 5:7, 4:6 za 85 minút. Devätnásťročnej hráčke NTC nepomohlo k víťazstvu ani 10 es. Súperke ponúkla štyri brejkbalové možnosti a tá bola v ich premieňaní stopercentná. Nosková zabojuje na bratislavskom turnaji o svoj prvý singlový titul medzi ženami na okruhu ITF.

Všetky dôležité informácie, program, pavúky, výsledky, fotografie, livescore a livestream nájdete na oficiálnej stránke turnaja www.itfwttba.sk.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Šramková nezabojuje o titul

Dátum: 20. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Rebecca Šramková sa neprebojovala do finále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Jednotka turnaja nestačila v semifinálovom zápase na tretiu nasadenú Češku Terezu Smitkovú a podľahla jej 4:6, 6:7(5) za 130 minút. Zverenka trénera Michala Mertiňáka a kondičného Dávida Olasza viedla v úvodnom sete bohatom na brejky 2:0, 3:2 aj 4:3, no napokon v ňom ťahala za kratší koniec.

V druhom dejstve sa obraz hry zmenil, každá hráčka prišla o svoj servis iba raz a o víťazke sa rozhodovalo v tajbrejku. Ten sa v závere priklonil na stranu českej hráčky. Dvadsaťštyriročná Bratislavčanka tak v NTC aréne nezabojuje o svoj jedenásty singlový titul zo ženského okruhu ITF.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Víťazkami štvorhry Malyginová s Robbeovou

Dátum: 20. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Estónsko-francúzska dvojica Elena Malyginová s Alice Robbeovou získali titul vo štvorhre na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Vo finále si poradili so slovinsko-chorvátskym párom Nina Potočniková, Iva Primoračová a zvíťazili 7:6(2), 6:2 za 91 minút. Pre Malyginovú je to štvrtý deblový titul medzi ženami na okruhu ITF, dvadsaťročná Francúzka Robbeová sa teší zo zisku prvého titulu.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Čisovská v debli bez finále

Dátum: 19. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Romana Čisovská s Lotyškou Kamillou Bartoneovou sa neprebojovali do finále štvorhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Nad ich sily bola slovinsko-chorvátska dvojica Nina Potočniková, Iva Primoračová, ktorej podľahli 4:6, 3:6 za 73 minút.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Šramková zabojuje o finále, Škamlová nie

Dátum: 19. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Rebecca Šramková (na snímke) sa prebojovala do semifinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Nasadená jednotka si vo štvrťfinále poradila s Nórkou Malene Helgovou a vo vyrovnanom zápase ju zdolala 6:3, 6:7(7), 7:6(3) za 190 minút. Dvadsaťštyriročná hráčka NTC viedla 6:3, 5:3 a pri svojom servise mala tri mečbaly v rade. Toto vedenie však nevyužila, druhý set prehrala v tajbrejku a o víťazke sa napokon rozhodovalo až v samom závere tretieho dejstva. Šramková zaznamenala v zápase 14 es a využila päť z jedenástich brejkbalov. O svoj servis prišla trikrát.

Zverenka trénera Michala Mertiňáka a kondičného Dávida Olasza si v sobotnom semifinále zmeria sily s Češkou Terezou Smitkovou. Tá si vo štvrťfinálovom dueli poradila so Chantal Škamlovou 6:4, 6:3 za 94 minút.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Kužmová prvou semifinalistkou

Dátum: 19. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Katarína Kužmová sa stala prvou semifinalistkou dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Jej štvrťfinálová súperka Weronika Baszaková z Poľska na zápas nenastúpila. Pre zdravotné problémy osemnásťročnej Poľky včera spolu s Kužmovou nenastúpili ani na štvrťfinále štvorhry. Zverenka trénera Jána Sabovčíka a kondičného Ladislava Olasza sa v súboji o finále stretne so šestnásťročnou Lindou Noskovou z Českej republiky.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Čisovská s Bartoneovou do semifinále štvorhry

Dátum: 18. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Romana Čisovská s Lotyškou Kamillou Bartoneovou postúpili do semifinále štvorhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Vo štvrťfinálovom zápase zdolali lotyšsko-českú dvojicu Margarita Ignatjevová, Linda Nosková a zvíťazili 7:5, 6:1 za 70 minút. Osemnásťročná zverenka trénera Jána Sabovčíka je jedinou domácou hráčkou, ktorá ešte vo štvorhre pokračuje. Katarína Kužmová po boku Poľky Weroniky Baszakovej vo štvrtok na svoj štvrťfinálový duel proti slovinsko-chorvátskej dvojici Potočniková, Primoračová nenastúpili.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Škamlová ďalej, Jarušková vypadla

Dátum: 18. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Chantal Škamlová (na snímke) sa prebjovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Ôsma nasadená zvíťazila v maratónskom zápase nad Francúzkou Alice Robbeovou 6:4, 6:7(2), 6:3 za takmer tri hodiny. Zverenka trénera Michala Ďurovca si v súboji o postup do semifinále zmeria sily s treťou nasadenou Češkou Terezou Smitkovou. Tá si vo štvrtkovom osemfinále poradila s kvaifikantkou Timeou Jaruškovou, ktorú hladko zdolala  6:3, 6:1 za rovnú hodinu.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Kužmová zdolala Chudejovú

Dátum: 18. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Katarína Kužmová (na snímke) si zahrá vo štvrťfinále dvojhry na bratislavskom turnaji ITF WTT W15. V osemfinálovom slovenskom súboji si poradila s Miou Chudejovou 6:2, 6:3 za 76 minút. Zverenka trénera Jána Sabovčíka a kondičného Ladislava Olasza opäť ťažila z kvalitného podania, pripísala si trinásť es oproti trom dvojchybám. Z desiatich brejkbalových príležitostí využila polovicu, o svoj servis prišla v zápase raz. Vo štvrťfinále nastúpi proti svojej deblovej partnerke Weronike Baszakovej z Poľska.

Chudejová, sedemnásťročná úspešná kvalifikantka, získala vďaka postupu do druhého kola hlavného pavúka v AXA aréne NTC svoj prvý bod do rebríčka WTA.

FOTO: Dušan Barbuš

 

Čítať ďalej...

Jednotka Šramková do štvrťfinále

Dátum: 18. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Rebecca Šramková postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Najvyššie nasadená hráčka si v osemfinále poradila s Lotyškou Kamillou Bartoneovou 6:3, 7:5 za 98 minút. Zverenka trénera Michala Mertiňáka a kondičného Dávida Olasza si v súboji o semifinále zmeria sily s Nórkou Malene Helgovou.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Mihalíková a Jašková vypadli

Dátum: 17. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Tereza Mihalíková ani Anika Jašková (na snímke) sa neprebojovali do osemfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Mihalíková, zverenka trénera Michala Mertiňáka, nestačila na Poľku Weroniku Baszakovú a podľahla jej hladko 2:6, 2:6 za 81 minút. Oveľa vyrovnanejší bol zápas úspešnej kvalifikantky Aniky Jaškovej s Ruskou Jekaterinou Kazionovovou. Zverenka Radky Zrubákovej síce vyhrala prvý set, no napokon ťahala za kratší koniec. S turnajom sa rozlúčila po prehre 6:3, 2:6, 3:6 za 112 minút.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Kužmová v osemfinále proti Chudejovej

Dátum: 17. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Katarína Kužmová (na snímke) a Mia Chudejová si zahrajú proti sebe v osemfinále turnaja ITF WTT W15 v Bratislave. Mladšia zo sestier Kužmových si v úvodnom kole poradila s Ninou Vargovou 6:4, 6:2 za 79 minút. Zverenka trénera Jána Sabovčíka ťažila z kvalitného servisu, v zápase zaznamenala až 17 es.

Sedemnásťročná Chudejová, ktorá sa do hlavnej časti prebojovala z kvalifikácie, si pripísala doteraz najväčší úspech v kariére. V prvom kole hlavného pavúka zdolala štvrtú nasadenú Slovinku Ninu Potočnikovú (404. WTA) vo vyrovnanom zápase 3:6, 6:2, 7:6(3). 

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Škamlová aj Jarušková ďalej

Dátum: 17. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Chantal Škamlová (na snímke) postúpila do osemfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Ôsma nasadená nedala v úvodnom kole šancu kvalifikantke Yvonne Žuffovej a zdolala ju 6:0, 6:1 za 67 minút. Dvadsaťsedemročná zverenka trénera Michala Ďurovca zabojuje o postup do štvrťfinále s Francúzkou Alice Robbeovou.

Škamlová si v singli napravila chuť po utorkovej prekvapivej prehre vo štvorhre. Spolu s Češkou Jesikou Malečkovou nestačili v pozícii nasadeného páru číslo dva na nórsku dvojicu Hasethová, Helgová a podľahli jej 2:6, 6:7(2).

Do osemfinále dvojhry postúpila aj Timea Jarušková. Úspešná kvalifikantka si v úvodnom kole hlavnej súťaže poradila s Maďarkou Adrienn Nagyovou 6:7(6), 6:2, 6:4 za 165 minút. Jej ďalšou súperkou bude tretia nasadená Češka Tereza Smitková.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Jednotka Šramková do osemfinále

Dátum: 17. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Rebecca Šramková (na snímke) postúpila do osemfinále turnaja ITF WTT W15 v Bratislave. Najvyššie nasadená hráčka si poradila v prvom kole s držiteľkou voľnej karty Romanou Čisovskou 6:1, 7:6(4) za 120 minút. Ďalšou súperkou zverenky Michala Mertiňáka a Dávida Olasza bude Lotyška Kamilla Bartoneová.

Šramková si s Čisovskou skrížila rakety aj v utorkovom zápase prvého kola štvorhry. Víťazne z tohto súboja vyšla Čisovská, ktorá po boku Bartoneovej zvíťazila nad najvyššie nasadeným párom Šramková, Tereza Mihalíková 6:3, 7:6(3).

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Partneri

Peugeot
STZ
Seekersport
iFortuna