• banner
STZ

ITF WORLD TENNIS TOUR M15 BRATISLAVA 2021
DOTÁCIA: 15 000 USD
DEJISKO: TK Žilina, TERMÍN: 30. augusta – 5. septembra 2021
KVALIFIKÁCIA: 32 hráčov, HLAVNÁ SÚŤAŽ: 32 hráčov, ŠTVORHRA: 16 dvojíc

 

Titul pre Maďara Marozsana

Dátum: 05. 09. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Maďarský tenista Fabian Marozsan získal titul na turnaji ITF WTT M15 v Žiline. Na záverečnom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal zdolal tretí nasadený hráč vo finále šestku pavúka Bastiana Mallu z Čile 1:6, 6:3, 6:1 za 97 minút. Pre dvadsaťjedenročného maďarského hráča je to tretí singlový titul na mužskom okruhu ITF, druhý z Bratislavy.

Čítať ďalej...
LIVE STREAM

LIVE STREAM

Prenos aktuálnych zápasov.

LIVE SCORE

LIVE SCORE

Priebežné stavy, výsledky skončených zápasov.

 

Aktuality

Do hlavnej súťaže päť Sloveniek

Dátum: 16. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Päť domácich hráčok sa v utorok prebojovalo z kvalifikácie do hlavnej súťaže turnaja ITF WTT W15 v Bratislave - Nina Vargová (na snímke), Timea Jarušková, Anika Jašková, Mia Chudejová a Yvonna Žuffová. Slovensko tak bude mať jedenásťčlenné zastúpenie v hlavnom pavúku. Priamo v hlavnej súťaži štartujú Rebecca Šramková, Tereza Mihalíková, Chantal Škamlová, Romana Čisovská, Katarína Kužmová a Eszter Méri. Posledná menovaná odohrala svoj zápas už v utorok. V úvodnom kole bola nad jej sily Lotyška Kamilla Bartoneová, ktorej podľahla 6:7(1), 4:6 za 128 minút.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Osem Sloveniek zabojuje o hlavnú súťaž

Dátum: 15. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Až osem z desiatich Sloveniek postúpilo do finále kvalifikácie na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Salma Drugdová (na snímke), Anika Jašková, Irina Balus, Nina Vargová, Mia Chudejová, Timea Jarušková, Martina Marušinová aj Yvonna Žuffová si poradili so svojmi súperkami a v utorok zabojujú v AXA aréne NTC o postup do hlavnej súťaže.

V tej sa s istotou predstaví šesť domácich hráčoch. Najvyššie nasadenou na prvom bratislavskom turnaji bude Rebecca Šramková, osmičkou je Chantal Škamlová. Okrem nich nastúpia v hlavnom pavúku dvojhry aj Tereza Mihalíková, Katarína Kužmová, Romana Čisovská a Eszter Méri

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Desiatka Sloveniek v kvalifikácii

Dátum: 14. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Po dvoch mužských turnajoch privíta AXA aréna NTC dva ženské turnaje pod hlavičkou ITF WTT W15 Bratislava. Na prvom z nich, ktorý sa odohrá 15. - 21. marca, sa v kvalifikácii predstaví až desať domácich hráčoch. V prvom kole eliminácie sa predstaví kvartero Sloveniek, ktoré sa do pavúka dostali priamo (Nikola Daubnerová, Sofia Milatová, Yvonna Žuffová, Martina Marušinová) a šesť hráčok, ktorým Slovenský tenisový zväz udelil voľnú kartu (Mia Chudejová, Timea Jarušková, Salma Drugdová, Nina Vargová, Irina Balus a Anika Jašková). Kvalifikačné boje začínajú prvým kolom v pondelok od 10.00 h.

Čítať ďalej...

Titul získal Maďar Marozsan

Dátum: 14. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Maďarský tenista Fabian Marozsan sa stal víťazom dvojhry na druhom turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Siedmy nasadený viedol vo finále nad Francúzom Jonathanom Eyssericom 6:2, 3:0, keď mu súper pre zranenie nohy zápas vzdal. Dvadsaťjedenročný Marozsan získal svoj druhý singlový titul na okruhu ITF.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Miloš Karol s Matejom Gálikom: Je to úspech

Dátum: 13. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Miloš Karol s Matejom Gálikom zi zahrali svoje prvé deblové finále na turnaji kategórie ITF WTT M15. V domácom prostredí Národného tenisového centra sa spolu prebojovali do finále. V ňom síce nestačili na najvyššie nasadený rumunsko-francúzsky pár Victor Vlad Cornea, Jonathan Eysseric, no napriek tomu hodnotia zverenci Miloslava Mečířa ml. svoje účinkovanie na turnaji kladne.

Čítať ďalej...

Vo finále Eysseric proti Marozsanovi

Dátum: 13. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Jonathan Eysseric z Francúzska (na snímke) a Fabian Marozsan z Maďarska zabojujú v nedeľu o titul na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Siedmy nasadený Marozsan zvíťazil v semifinále nad Poliakom Michalom Dembekom 3:6, 6:3, 6:0 za 94 minút. Jeho súper Eysseric mal cestu do finále uľahčenú, krajan Jurgen Briand mu semifinálový duel vzdal kvôli problémom s trieslom, ktoré si privodil vo štvrťfinále. 

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Gálik s Karolom bez titulu

Dátum: 13. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Matej Gálik s Milošom Karolom nezískali svoj prvý deblový titul na mužskom okruhu ITF. Vo finále druhého turnaja ITF WTT M15 v Bratislave boli nad ich sily nasadené jednotky Victor Vlad Cornea z Rumunska s Jonathanom Eyssericom z Francúzska, ktorým podľahli 6:7(3), 1:6 za 68 minút. Pre osemnásťročných zverencov Miloslava Mečířa ml. je to aj napriek prehre doposiaľ najväčší úspech medzi mužmi.

Hráči NTC dlho držali v prvom sete krok s vysokofavorizovanou rumunsko-francúzskou dvojicou. Napriek štyrom hrozbám straty servisu si ani raz podanie neprehrali a o víťazovi prvého dejstva sa rozhodovalo v tajbrejku. V ňom sa ukázala väčšia skúsenosť nasadených jednotiek. Po zisku prvého setu už potom na dvorci dominovali a získali bratislavský titul.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Gálik s Karolom vo finále!

Dátum: 12. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Matej Gálik s Milošom Karolom (na snímke) zabojujú v sobotu o titul vo štvorhre na druhom turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Držitelia voľnej karty zdolali v semifinále druhý nasadený poľsko-ukrajinský pár Michal Dembek, Vitalij Sačko v napínavom zápase 7:6(6), 2:6, 10-8 za 83 minút. V súboji o svoj prvý deblový titul medzi mužmi na okruhu ITF si zmerajú sily proti jednotkám pavúka Victorovi Vladovi Corneovi z Rumunska a Jonathanovi Eyssericovi z Francúzska.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Gálik s Karolom zabojujú o finále

Dátum: 11. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Matej Gálik s Milošom Karolom (na snímke) zabojujú v piatok o postup do finále štvorhry na druhom turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Vo štvrtkovom štvrťfinále si poradili s ďalším domácim párom Martin Dobrý, Krištof Minárik vo vyrovnanom zápase 1:6, 7:5, 10-7 za 71 minút. V semifinále na nich čaká druhý nasadený poľsko-ukrajinský pár Michal Dembek, Vitalij Sačko, na ktorého rakete zostali vo štvrťfinále Peter Naď s Michalom Novanským. Slovenská dvojica prehrala 2:6, 4:6 za rovnú hodinu.

Vo štvrťfinále sa predstavil ešte Andrej Krajčík po boku Nóra Leytona Riveru. Tí nestačili na jednotky pavúka Victora Vlada Corneu s Jonathanom Eyssericom a podľahli im 1:6, 4:6.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Vo štvrťfinále slovenské deblové derby

Dátum: 10. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Krištof Minárik spolu s Martinom Dobrým (na snímke) postúpili´do štvrťfinále štvorhry na druhom turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. V úvodnom kole si poradili so štvrtým nasadeným francúzskym párom Baptiste Crepatte, Gabriel Petit a zvíťazili 7:6(6), 7:5 za 88 minút. Ich ďalšími súpermi budú  Matej Gálik s Milošom Karolom, ktorým fínski súperi Eero Vasa, Otto Virtanen vzdali za stavu 3:3 v prvom sete.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Novanský prehral, v singli už bez Slovákov

Dátum: 10. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Druhý turnaj ITF WTT M15 v Bratislave je vo dvojhre už bez slovenského zastúpenia. Aj posledný domáci hráč Michal Novanský (na snímke) prehral hneď v úvodnom kole. Nad jeho sily bol šiesty nasadený Francúz Gabriel Petit, ktorému podľahol 2:6, 5:7 za 78 minút. Na turnaji pokračuje vo štvorhre, vo štvrtok spolu s Petrom Naďom nastúpia vo štvrťfinále proti druhému nasadenému poľsko-ukrajinskému páru Michal Dembek, Vitalij Sačko.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Palovič aj Karol prehrali v prvom kole

Dátum: 10. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Palovič (na snímke) neuspel v prvom kole dvojhry na druhom turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Nad jeho sily bol piaty nasadený Francúz Kyrian Jacquet, ktorému podľahol 1:6, 3:6 za 85 minút. Zverenec trénera Milana Martinca sa po boku Lukáša Pokorného predstavil aj vo štvorhre. V úvodnom kole nestačili na maďarský pár Peter Fajta, Fabian Marozsan a podľahli mu 3:6, 6:7(5) za 89 minút.

Nedarilo sa ani Milošovi Karolovi. Úspešný kvalifikant nestačil na ďalšieho Francúza Jonathana Eysserica a vo vyrovnanom zápase prehral 6:7(8), 4:6 za 95 minút.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Naď s Novanským v debli ďalej

Dátum: 09. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Peter Naď s Michalom Novanským (na snímke) postúpili do štvrťfinále štvorhry na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. V zápase dvoch slovenských párov si v úvodnom kole poradili s Andrejom Glváčom a Michalom Seleckým vo vyrovnanom zápase 6:3, 4:6, 10-6 za 69 minút. V súboji o semifinále zabojujú proti druhému nasadenému poľsko-ukrajinskému páru Michal Dembek, Vitalij Sačko.

Do štvrťfinále postúpil aj Andrej Krajčík po boku Nóra Leytona Riveru. Pár, ktorý sa do hlavnej súťaže dostal na poslednú chvíľu, zdolal držiteľov voľnej karty Radovana Michalika s Jakubom Kaťuchom 5:7, 5:7 za 96 minút.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Pokorný opäť neuspel v prvom kole

Dátum: 09. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Pokorný (na snímke) stále čaká na svoj prvý bodový zápis do singlového rebríčka ATP. V prvom kole druhého turnaja ITF WTT M15 v Bratislave nestačil na Francúza Jurgena Brianda a podľahol mu 5:7, 2:6 za 91 minút. Devätnásťročný hráč NTC vstúpil do zápasu výborne - s minulotýždňovým finalistom prvého bratislavského turnaja išiel rýchlo do vedenia 4:0. Súper sa však potom rozohral, Pokorný začal viac chybovať a napokon v zápase ťahal za kratší koniec. Zverenec trénera Ľubomíra Kurhajca nastúpi v stredu ešte na debla po boku Lukáša Paloviča. V AXA aréne NTC sa predstavia proti maďarskej dvojici Fajta, Marozsan.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Zo Slovákov do hlavnej iba Karol

Dátum: 09. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Miloš Karol (na snímke) postúpil ako jediný domáci hráč z kvalifikácie do hlavnej súťaže druhého turnaja ITF WTT M15 v Bratislave. Vo finále eliminačnej časti si poradil so Samom Polakovičom 6:4, 6:1. Pred bránami hlavnej súťaže zostali Krištof Minárik, Martin Dobrý aj Jakub Kaťuch, ktorí v utorok nestačili na svojich súperov. Priamo v hlavnom pavúku štartujú vďaka voľnej karte Lukáš Pokorný, Lukáš Palovič a Michal Novanský.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Partneri

Peugeot
STZ
Seekersport
iFortuna