Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Horanskému sa v Rumunsku darí

Filip Horanský je už vo finåle turnaja kategórie futures v rumunskom meste Iasi. V 2. kole zdolal domáceho kvalifikanta Mirceu Alexandru Jecana 6:0, 6:1, vo štvrťfinále jeho krajana Apostola 6:4, 6:1 a v semifinále Maďara Petra Nagya 7:6(2), 6:1. Slovenský tenista v minulých týždňoch v Rumunsku vyhral dva turnaje futures.

16. 08. 2014
Aktuality Více zde

news img

Kovalík už v semifinále

Jozef Kovalík (ATP 340.), držiteľ voľnej karty na challengerovom turnaji s dotáciou 35-tisíc eur v nemeckom Meersbuchu, zvíťazil vo štvrťfinále nad 246. hráčom sveta, Nemcom Matthiasom Bachingerom, 6:3, 6:1.

15. 08. 2014

news img

Čepelovej postup v New Havene

Jana Čepelová zvíťazila v 1. kole kvalifikácie na turnaji WTA v New Havene nad Nemkou Annou-Lenou Friedsamovou 7:6, 7:5. Karolína Schmiedlová podľahla čínskej tenistke Šuaj Peng 2:6, 2:6.

news img

Uberalová a Šramková o finále

Petra Uberalovå a Rebecca Šramková postúpili do semifinále  turnaja ITF v Lipsku. Uberalová vyradila Švajčiarku Conny Perrinovú 4:6, 6:2, 6:2 a Šramková Jesiku Malečkovú 6:3, 3:6, 6:2. Ak Slovenky v semifinále uspejú, stretnú sa o titul.

news img

Uberalová dala jednotke 12:0

Petra Uberalová na turnaji ITF s dotáciou 15-tisíc dolárov v Lipsku zdolala najvyššie nasadenú Nemku Annu Schäferovú 6:0, 6:0 a postúpila do štvrťfinále. Aj Rebecca Šramková postúpila do osmičky po výhre nad turnajovou dvojkou Ninou Zanderovou z Nemecka 3:6, 6:4, 6:1.