Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Juniorky SR nenašli premožiteľa

Mládežnícke reprezenačné tímy Slovenka do 16 a 18 rokov ukončili kvalifikácie na letné ME. Už pred záverečnými stretnutiami bolo známe, že okrem 16-ročných chlapcov, ktorí obsadili 8. miesto, postúpili na finálové turnaje tri tímy. Dievčatá do 18 rokov skupinu vyhrali.

01. 08. 2014
Aktuality Více zde

news img

V Michalovciach slovenské semifinále

Dve osemnásťročné slovenské tenistky Barabora Kötelesovå a Jana Jablonovská sa v sobotu stretnú na turnaji kategórie futures v Michalovciach v súboji o postup do finále. Rozhodli o tom piatkové štvrťfinále dvojhry, v ktorých nastúpili štyri Slovenky.

news img

V Piešťanoch jedno finále isté

Na turnaji kategórie futures v Piešťanoch bude najmenej jeden slovenský finalista, ale môžu byť aj obaja. Semifinálové dvojice tvoria Klec - Horanský a Slovinec Urbanija s Beckom. Turnaj sa hrá na antukových dvorcoch HS Centra.

news img

Martin v Liberci v semifinále

Vo štvrťfinále challengeru v Liberci zdolal Andrej Martin Belgičana Steve Darcisa, aktuálne 456. hráča svetového rebríčka, 1:6, 7:5, 6:4. Bratislavčan prehrával 1:6, 3:5, keď otočil vývoj. Jeho súperom bude Slovinec Blaž Rola. Ďalší Slovák Norbert Gombos (130. ATP) prehral s Tajwančanom Jangom, 279. v rebríčku, 1:6, 4:6.

news img

Lacko nestačil na Nišikoriho

Lukáš Lacko nepostúpil do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP vo Washingtone. V osemfinále nestačil na Japonca Keia Nišikoriho, štvrtého nasadeného a prehral s ním  za 89 minút 2:6, 6:2, 3:6. Lacko získaL 45 bodov do rebríčka  a prémiu 16 625 dolárov.