Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Kovalík v Kitzbüheli nepostúpil

Hodinu a trištvrte odolával Jozef Kovalík vo finále kvalifikácie Albertovi Ramosovi Vinolasovi, 95. hráčovi sveta, napokon Španielovi podľahol 4:6, 4:6 a do hlavného turnaja ATP v Kitzbüheli nepostúpil.

27. 07. 2014
Aktuality Více zde

news img

Beck vo finále prehral

Druhý nasadený Karol Beck vo finále turnaja kategórie futures v rakúskom Bad Waltersdorfe (dotácia 10 000 USD, antuka vonku) prehral s Čechom Dušanom Lojdom, štvorkou tohto podujatia, 3:6, 7:5, 4:6.

news img

Prvý titul z Michaloviec do Poľska

Po prvý raz v histórii turnajov kategórie futures v Michalovciach po dvoch slovenských a dvoch českých víťazoch putuje titul vo dvojhre zásluhou Kamila Majchrzaka do Poľska. Vo finále zdolal Čecha Filipa Brtnického 6:2, 6:3.

news img

V sobotu v Rakovníku prehry oboch tímov

V sobotňajších kvalifikačných stretnutiach ME družstiev hráčov a hráčok do 12 rokov v Rakovníku slovenskí reprezentanti prehrali - chlapci s Nemeckom a dievčatá s Poľskom. Oba tímy dnes hrajú so Švajčiarskom play off, chlapci sú v hre o postup do finálovej skupiny ME v auguste.

26. 07. 2014

news img

Kučová vo finále v Poľsku

Kristína Kučová postúpila do finále turnaja ITF v poľskej Sobote (dotácia 50 000 USD, antuka vonku), keď zdolala Češku Renatu Voráčovú 6:1, 6:2. Finálovou súperkou Slovenky bude sofijská rodáčka, bývalá 35. hráčka sveta, Sesil Karatančevová, ktorá reprezentuje Kazachstan.

news img

Finále bez Slovákov

Finále dvojhry na turnaji kategórie futures v Michalovciach bude bez Slovákov. Michal Pažický aj Marek Semjan, víťaz minulotýždňového futuresu v Tatrách, našli premožiteľov v semifinále. O titul hrajú Poliak Majchrzak a Čech Brtnický. Štvorhru vyhrali Česi Lukáš Maršoun, Robert Rumler (na snímke).