Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Lacko v Atlante skončil

Lukáš Lacko podľahol vo štvrťfinále turnaja ATP v Atlante Američanovi Jackovi Sockovi 6:7(6), 2:6 a na podujatí skončil so ziskom 45 bodov do rebríčka a prémie 16 755 amerických dolárov.

26. 07. 2014
Aktuality Více zde

news img

Na plážový tenis do Nového Mesta nad Váhom

V Novom Meste nad Váhom sa v nedeľu uskutoční ďalší turnaj v plážovom tenise. Je to už tretie miesto na Slovensku, kde sa bude hrávať pravidelne plážový tenis. Viac info na plagáte po otvorení správy.

25. 07. 2014

news img

Hodnotenie vystúpenia reprezentantov SR na ME do 16 rokov

Národné tenisové centrum Juana Antonia Samarancha v Moskve bolo už tradičným usporiadateľom ME kategórie do 16 rokov. Slovenský tenis reprezentovali Lukáš Klein, Tomáš Líška, Tamara Kupková a Dominika Sujová. Z pôvodnej nominácie chýbala zo zdravotných dôvodov Viktória Kužmová, škoda, že neštartovala Tereza Mihalíková...

news img

V Rakovníku druhá výhra chlapcov

V kvalifikačných turnajoch ME družstiev hráčov do 12 rokov v Rakovníku slovenskí tenisti vyhrali vo svojom prvom stretnutí nad Estónskom a dievčatá podľahli Česku. V štyroch zónach štartuje 62 družstiev chlapcov a dievčat, z každej zóny postupujú po dva najlepšie tímy, ktoré čaká finálový turnaj 7.-10. augusta v tureckej Alanyi.

news img

Semjan i Pažický v semifinále

Zo štvorice slovenských štvrtťfinalistov na turnaji kategórie futures v Michalovciach sú dvaja v semifinále - Marek Semjan a Michal Pažický. Adrian Partl, turnajová jednotka, prehral s Poliakom Majchrzakom a Patrik Fabian s Čechom Brtnickým.