Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Horanský s druhým titulom

Filip Horanský získal v Rumunsku svoj druhý singlový titul kategórie futures. Prvý vyhral týždeň predtým tiež v Rumunsku. V nedeľňajšom finále zvíťazil nad domácim Dragosom Dimom 6:4, 6:4.

20. 07. 2014
Aktuality Více zde

news img

V Umagu naše duo o postup

V Umagu na turnaji ATP postúpili do finále kvalifikácie obaja slovenskí tenisti. Andrej Martin po výhre nad Chorvátom Dinom Marčanom 6:3, 6:2 a Norbert Gombos po zdolaní Srba Danila Petroviča 6:2, 6:1.

news img

V Tatrách úspech Slovákov

Prvý zo štyroch turnajov kategórie futures na Slovensku sa skončil úspechom domácich tenistov. V Tatranskej Lomnici získal singlový titul Marek Semjan po finálovej výhre nad Čechom Rudolfom Siwym 6:2, 6:2. Už v sobotu vyhrala štvorhru dvojica Fabian, Partl.

news img

Finále bez Husárovej

Janette Husárová si v Istanbule na turnaji WTA finále nezahrá. Po boku  Poľky Klaudie Jansovej-Ignacikovej podľahol štvrtý nasadený pár japonsko-ukrajinskej dvojici Doiová, Svitolinová 7:6(4), 3:6 - 6:10.

19. 07. 2014

news img

Horanský opäť vo finále

Tretí nasadený Filip Horanský postúpil na turnaji kategórie futures v Rumunsku (dotácia 10 000 USD, antuka vonku) do finále po výhre nad domácou turnajovou osmičkou Petru-Alexandru Luncanom 6:4, 6:4. Minulý týždeň v Rumunsku získal slovenský tenista svoj prvý titul na podujatí futures.