Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Traja Slováci v osmičke

V Tatranskej Lomnici na turnaji kategórie futures, prvom zo štyroch na Slovensku, postúpili do štvrťfinále traja domáci hráči: Patrik Fabian, Marek Semjan aj najvyššie nasadený Adrian Partl, ktorý už ťahá sedemzápasovú víťaznú šnúru. Výsledky...

17. 07. 2014
Aktuality Více zde

news img

Kližan v Hamburgu nenastúpil

Martin Kližan pre zranenie zápästia nenastúpil na stredajší zápas 2. kola na turnaji ATP v Hamburgu (dotácia 1 322 150 eur, antuka). Jeho súper Francúz Gilles Simon postúpil bez boja.

16. 07. 2014

news img

Čepelová opäť vyhráva

Jana Čepelová postúpila do štvrťfinále na turnaji WTA v Bastade. V stredajšom osemfinálovom zápase zdolala Estónku Anett Kontaveitovú za 63 minút 6:4, 6:3. Slovenská tenistka po dlhom čase prelomila výsledkovú stagnáciu, o postup do semifinále sa stretne s Kazaškou Juliou Putincevovou.

news img

Najvyššie nasadený Partl v Tatrách do osemfinále

V Tatranskej Lomnici a Poprade pokračoval v stredu prvý zo štyroch slovenských turnajov kategórie futures zápasmi prvého kola. Najvyššie nasadený Slovák Adrian Partl zdolal krajana Dominika Šprocha 6:4, 6:2 a postúpil do osemfinále, do ktorého sa prebojoval aj Marek Semjan. Už v utorok postúpili Martin Blaško, Patrik Fabian i kvalifikant Ivan Košec. Výsledky priebežne

news img

Lacko dohrávku vyhral

Zápas Lukáša Lacka s kanadským držiteľom voľnej karty Erikom Chvojkom (772. ATP) prerušil na challengeri v Grandby v utorok dážď. Stav z pohľadu najvyššie nasadeného Slováka bol 6:4,1:6, 6:5 a 30:30. Lacko v stredu v dohrávke napokon tretí set vyhral 7:5.