Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Schmiedlová v osemfinále!

Kristína Schmiedlová, nasadená osmička, postúpila vo Wimbledone do osemfinále dvojhry junioriek, keď vyradila Austrálčanku Birrellovú 6:1, 7:5. Ďalší slovenskí juniori Rebecca Šramková a Alex Molčan v 2. kole prehrali.

02. 07. 2014
Aktuality Více zde

news img

Štrnásťročné štvrté, chlapci na 5. mieste

Slovenskí tenisti do 14 rokov obsadili na kvalifikačných turnajoch letných ME reprezentačných družstiev (European Summer Cups) piate miesto, dievčatá skončili štvrté.

01. 07. 2014

news img

Rybáriková vo štvorhre v osmičke

Nemecko-slovenský tenisový pár Andrea Petkovicová, Magdaléna Rybáriková postúpil vo Wimbledone už do štvrťfinále, keď zdolal nasadenú španielsku dvojicu Garbina Muguruzová Blancová, Carla Suarezová Navarová 6:3, 7:6 (3).

news img

Gombos a Martin v Todi v 2. kole

Štvrtý nasadený Norbert Gombos zvíťazil v utorňajšom zápase 1. kola dvojhry na challengeri v talianskom Todi (dotácia 35 000 eur, antuka) nad Egypťanom Mohamedom Safwatom 7:6 (4), 6:2. Andrej Martin zdolal Francúza Axela Michona 6:3, 6:1 a je tiež v osemfinále.

news img

Na OH mládeže traja Slováci

Medzinárodná tenisová federácia potvrdila, že na OH mládeže do 18 rokov v čínskom Nankingu (17.-24. 8. 2014) bude štartovať trojica Slovákov – členov NTC: Kristína Schmiedlová, Martin Blaško a Alex Molčan. Viktória Kužmová je druhá náhradníčka za Európu. Pavúky tvoria po 32 singlistov, po 16 párov a 32 dvojíc v mixe.

news img

Tri Slovenky v 2. kole!

Vo Wimbledone sú tri slovenské juniorky v 2. kole! Po pondelkovom postupe Viktórie Kužmovej, ktorá v utorok v 2. kole vypadla, postúpili Kristína Schmiedlová aj Rebecca Šramková. Z juniorov postúpil Alex Molčan, Martin Blaško skončil v 1. kole na rakete 7. nasadeného Tiafoeho z USA.