Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Rybáriková neprešla do finále

Magdaléna Rybáriková neuspela v semifinále dvojhry na trávnatom turnaji WTA v holandskom Hertogenboschi (dotácia 250 000 dolárov). Zverenka trénera Petra Hubera prehrala s Číňankou Ťie Čeng za 56 minút 1:6, 3:6.

20. 06. 2014
Aktuality Více zde

news img

Mečíř nepostúpil

Miloslav Mečíř (ATP 188.) prehral vo finále kvalifikácie Wimbledonu s 19. nasadeným Francúzom Pierrom-Huguesom Herbertom, ktorému patrí v rebríčku 135. miesto, 6:4, 3:6, 5:7, 4:6, a do hlavnej súťaže najslávnejšieho turnaja nepostúpil.

19. 06. 2014

news img

Rybáriková v semifinále!

Magdaléna Rybáriková sa prebojovala už do semifinále dvojhry na trávnatom turnaji WTA v holandskom Hertogenboschi (dotácia 250 000 dolárov). Vo štvrťfinále si poradila s Nemkou Annikou Beckovou 6:2, 7:5.

news img

Kližan prehral, klope na TOP 50

Martin Kližan neuspel vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v anglickom Eastbourne. Zverenec českého trénera Martina Damma prehral s najvyššie nasadeným Francúzom Richardom Gasquetom 3:6, 4:6.

news img

Aj Zelenay vo Wimbledone

Igor Zelenay a Švéd Andreas Siljeström zvíťazili v stredajšom stretnutí finálového 2. kola kvalifikácie o postup do hlavnej súťaže štvorhry vo Wimbledone nad takisto nenasadeným americkým párom Denis Kudla, Tim Smyczek 6:4, 6:4.

18. 06. 2014

news img

Hantuchová v Eastbourne prehrala

Daniela Hantuchová neuspela v 2. kole dvojhry na turnaji WTA v anglickom Eastbourne. Americkej kvalifikantke Lauren Davisovej podľahla 3:6, 3:6 . Pre zverenku švédskeho trénera Petra Lundgrena bolo podujatie generálkou na Wimbledon.