Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Kližan po maratóne v osmičke

Martin Kližan je už vo štvrťfinále turnaja ATP v Mníchove. V stredu zdolal v dueli 2. kola nasadenú trojku Rusa Michaila Južného za 2:45 h po trojsetovej bitke 6:7 (5), 6:2, 7:6 (2) a vo vzájomnej bilancii tak už vedie 2:0.

30. 04. 2014
Aktuality Více zde

news img

Lacko na Taiwane postúpil

Lukáš Lacko, ako druhý nasadený, zvíťazil v stredajšom zápase 1. kola na challengeri v Tchaj-pej na Taiwane (dotácia 75 000 USD, tvrdý povrch) nad Číňanom Ti Wu 6:3, 6:2. V 2. kole sa stretne s Japoncom Tošihidem Macuim.

news img

Mečíř zdolal hráča stovky

Miloslav Mečíř (244. ATP) zdolal v 1. kole challengeru v Ostrave (dotácia 85 000 eur, antuka vonku) Španiela Pere Ribu, 95. hráča rebríčka, 6:4, 3:6, 7:6(2). Do osemfinále postúpil aj Andrej Martin, ktorý vyhral nad ruským kvalifikantom Aslanom Karacevom 6:3, 4:6, 6:2.

29. 04. 2014

news img

Jasný postup Kližana v Mníchove

Martin Kližan sa prebojoval v Mníchove do osemfinále turnaja ATP BMW Open (dotácia 485 760 eur) Slovenský kvalifikant vyradil na mníchovskej antuke za 52 minút Izraelčana Dudiho Selu 6:1, 6:2. V druhom kole ho čaká tretí nasadený Rus Michail Južnyj.

news img

Rybáriková s dvoma kanármi

Magdaléna Rybáriková vypadla v 1. kole na turnaji WTA v portugalskom Oeirase. V pondelkovom zápase nestačila na Češku Luciu Šafářovú a v záverečných dvoch setoch neuhrala ani gem. Za 102 minút tak prehrala 6:4, 0:6, 0:6.

news img

Kližan v Mníchove do hlavnej

Martin Kližan sa na turnaji ATP v Mníchove prebojoval do hlavnej súťaže. Vo finále kvalifikácie si ako nasadená trojka poradil so šestkou "pavúka" Litovčanom Richardasom Berankisom za 75 minút 6:3, 6:4. Norbert Gombos prehral so Španielom Albertom Ramosom-Viňolasom, dvojkou pavúka, 4:6, 7:5, 4:6.