• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis-Masters: Serena Williamsová po štvrtom titule: "Nemôžem tomu uveriť" (2)

Istanbul 27. októbra (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová sa v Istanbule stala štvrtýkrát v kariére víťazkou MS WTA Tour. Obhajkyňa titulu si vo finále dvojhry ako nasadená jednotka poradila s turnajovou štvorkou Číňankou Na Li za 2:09 h v troch
27. 10. 2013
Tasr Více zde

Tenis: Južnyj vyhral turnaj ATP vo Valencii (2)

Valencia 27. októbra (TASR) - Ruský tenista Michail Južnyj zvíťazil v nedeľu vo finále turnaja ATP vo Valencii, keď zdolal domácu jednotku podujatia Španiela Davida Ferrara 6:3 a 7:5. Tridsaťjedenročný Rus vyhral nad obhajcom z minulého roka a ukoristil

Tenis-Masters: Serena Williamsová štvrtýkrát v kariére víťazkou MS WTA Tour

Tenis: Vo finále turnaja ATP v Bazileji Federer podľahol Del Potrovi (2)

Bazilej 27. októbra (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer podľahol v nedeľňajšom finále turnaja ATP v Bazileji (dotácia 1,445 milióna eur, tvrdý povrch) jednotke podujatia Argentínčanovi Juanovi Martinovi Del Potrovi v trojsetovej bitke 6:7, 6:2 a 4

Tenis: Južnyj vyhral turnaj ATP vo Valencii

Tenis: Vo finále turnaja ATP v Bazileji Federer podľahol Del Potrovi

Tenis: Južnyj prvým finalistom turnaja ATP vo Valencii (2)

Valencia 26. októbra (TASR) - Ruský tenista Michail Južnyj postúpil na turnaji ATP vo Valencii do finále po víťazstve v prvom semifinálovom súboji nad krajanom Dmitrijom Tursunovom v dvoch setoch 6:2 a 6:4. semifinále - dvojhra: Michail Južnyj (Rus.) - D
26. 10. 2013

Tenis: Vo finále turnaja ATP v Bazileji Federer proti Del Potrovi

Bazilej 26. októbra (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer sa vo finále turnaja ATP v Bazileji stretne s Argentínčanom Juanom Martinom Del Potrom. Tretí nasadený hráč podujatia si v prvom semifinále poradil s Kanaďanom Vasekom Pospisilom v troch set

Tenis-Masters: S. Williamsová bude obhajovať triumf vo finále proti Na Li (3)

Istanbul 26. októbra (TASR) - Ženská tenisová jednotka Američanka Serena Williamsová postúpila do finále MS WTA Tour 2013 po tom, ako si v semifinále poradila s Jelenou Jankovičou v troch setoch 6:4, 2:6, 6:4 a vybojovala si tak svoju šiestu účasť v abso

Tenis: Južnyj prvým finalistom turnaja ATP vo Valencii

Tenis-Masters: S. Williamsová bude obhajovať triumf vo finále proti Na Li (2)

Tenis-Masters: Na Li zdolala Kvitovú, finále MS WTA Tour si zahrá prvýkrát

Istanbul 26. októbra (TASR) - Čínska tenistka Na Li sa stala víťazkou prvého semifinále na záverečnom turnaji roka MS WTA Tour 2013 v Istanbule, keď si v dvoch setoch poradila s turnajovou päťkou Petrou Kvitovou 6:4 a 6:2. V nedeľňajšom finále si to trid