Tenis: Serena Williamsová na čele rebríčka WTA, Cibulková 23., Hantuchová 33.

New York 21. októbra (TASR) - Na čele ženského svetového tenisového rebríčka WTA nenastali žiadne zmeny. Líderkou je Američanka Serena Williamsová, druhá je Bieloruska Victoria Azarenková a tretia Ruska Maria Šarapovová. Najlepšia slovenská singlistka Do
21. 10. 2013
Tasr Více zde

Tenis-Masters: Štartujú MS WTA, S. Williamsová chce vyrovnať rekord Evertovej

Istanbul 21. októbra (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová vstúpi v utorok do bojov na MS WTA Tour v Istanbule s cieľom obhájiť vlaňajší titul a vyrovnať rekord krajanky Chris Evertovej, ktorá na Masters triumfovala štyrikrát. Svetová jednotka si

Tenis: Víťazom turnaja ATP v Štokholme prekvapivo Bulhar Dimitrov

Štokholm 20. októbra (TASR) - Siedmy nasadený bulharský tenista Grigor Dimitrov zvíťazil vo finálovom dueli turnaja ATP v Štokholme nad jednotkou Davidom Ferrerom zo Španielska v troch setoch 2:6, 6:3, 6:4. Bulhar sa tak za 132 minút finálového duelu pre
20. 10. 2013

Tenis: V Červenej skupine S. Williamsová proti Kvitovej

Istanbul 20. októbra (TASR) - Svetová ženská tenisová jednotka Serena Williamsová si v základnej Červenej skupine na Turnaji majsteriek zmeria sily s Češkou Petrou Kvitovou, Poľkou Agnieszkou Radwanskou a Nemkou Angelique Kerberovou. Rozhodol o tom nedeľn

Tenis: Wozniacká vyhrala turnaj v Luxemburgu, získala 21. triumf série WTA

Luxemburg 20. októbra (TASR) - Dánska tenistka Caroline Wozniacká získala v nedeľu v Luxemburgu svoj 21. triumf na turnajoch série WTA a prvý v tejto sezóne, keď si vo finálovom súboji poradila s nemeckou protihráčkou Annikou Beckovou dvakrát zhodne 6:2.

Tenis: Gasquet zdolal Kukuškina a vyhral turnaj série ATP v Moskve

Moskva 20. októbra (TASR) - Francúzsky tenista Richard Gasquet vyhral vo finálovom dueli podujatia série ATP v Moskve s dotáciou 823. 550 dolárov nad Kazachom Michailom Kukuškinom v troch setoch 4:6, 6:4, 6:4. Gasquet si poradil s Kukuškinom, ktorý v pos

Tenis: Víťazom turnaja ATP vo Viedni druhýkrát Nemec Haas

Viedeň 20. októbra (TASR) - Víťazom turnaja ATP vo Viedni s dotáciou 90.000 eur sa stal nemecký tenista Tommy Haas po tom, ako si vo finálovom súboji poradil s Holanďanom Robinom Haasem za 2 hodiny a 9 minút v troch setoch 6:3, 4:6 a 6:4. Druhý nasadený

Tenis: Halepová triumfovala na turnaji v Moskve, vo finále zdolala Stosurovú

Moskva 20. októbra (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová sa stala víťazkou dvojhry na turnaji WTA v Moskve, keď v nedeľňajšom finále zdolala Austrálčanku Samanthu Stosurovú v dvoch setoch 7:6 (1), 6:2. finále - dvojhry: Simona Halepová (5-Rum.) - Sa

Tenis: Becková vo finále turnaja WTA v Luxemburgu proti Wozniackej (2)

Luxemburg 19. októbra (TASR) - Nemecká tenistka Annika Becková postúpila v sobotu do finále turnaja WTA v Luxemburgu po víťazstve nad švajčiarskou hráčkou Stefanie Vögeleovou, ktorá v druhom sete zápas vzdala. dvojhra - semifinále: Annika Becková (Nem.)
19. 10. 2013

Tenis: Jednotka Ferrer postúpil do finále turnaja ATP v Štokholme (2)

Štokholm 19. októbra (TASR) - Prvý nasadený španielsky tenista David Ferrer zvíťazil v sobotňajšom semifinále na turnaji ATP v Štokholme nad piatym nasadeným Lotyšom Ernestsom Gulbisom 3:6, 6:4, 6:1 a zahrá si finále. dvojhra - semifinále: David Ferrer

Tenis: Jednotka Gasquet do finále turnaja ATP v Moskve (2)

Moskva 19. októbra (TASR) - Taliansky tenista Andreas Seppi ako nasadená dvojka prehral v sobotňajšom semifinále turnaja ATP v Moskve, keď bol nad jeho sily Michail Kukuškin z Kazachstanu po setoch 1:6, 6:1 a 4:6. Kukuškin sa v boji o titul stretne s tur

Tenis: Haas postúpil do finále turnaja ATP vo Viedni, vyzve ho Haase (2)

Viedeň 19. októbra (TASR) - Ôsmy nasadený český tenista Lukáš Rosol podľahol v sobotňajšom semifinále turnaja ATP vo Viedni dvojke podujatia Tommymu Haasovi z Nemecka po boji v troch setoch 6:3, 4:6 a 6:7. V boji o titul na turnaji s dotáciou 571. 755 eu