Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

news img

Roháčová a Čierny majstrami SR

Všetci najlepší slovenskí hráči a hráčky v kategórii staršieho žiactva štartovali v Piešťanoch na majstrovstvách SR tejto vekovej kategórie. Asi najviac prekvapili štyri až veľmi hladké semifinálové výsledky v dvojhrách, zápasy začali časovo rovnako a doslova onedlho skončili ambície viacerých vysoko nasadených.

07. 06. 2014
Tenis doma Více zde

news img

Favoriti sa presadili - majstri Néma a Okáľová

Od 26. 5. 2014 sa na dvorcoch TK Žilina uskutočnili majstrovstvá SR staršieho dorastu v tenise. Na turnaji sa zúčastnili najlepší dorastenci a dorastenky SR, okrem reprezentantov hrajúcich v tomto termíne juniorku na Roland Garros.

31. 05. 2014

news img

Palovič a Stankovská majstrami SR

Lukáš Palovič a Nina Stankovská zíkali ako najvyššie nasadení na dvorcoch TK Kúpele Piešťany tituly majstrov SR v kategórii mladšieho žiactva nielen vo dvojhrách, ale obaja vyhrali aj štvorhru.

news img

Trnavská tenisová radosť

Extraligový titul sa v 20-ročnej histórii súťaže mužov po prvý raz sťahuje mimo Bratislavy. Trnavskú radosť zachytil svojim objektívom fotograf Ivan Kopčáni. Viac o trnavskom úspechu tu...

03. 05. 2014

news img

TC EMPIRE vyhral extraligu

Po prvý raz v histórii získal extraligový klubový titul mužov aj žien TC EMPIRE Trnava. Vo finále 20. ročníka súťaže zdolali muži Trnavy v domácom prostredí obhajcu titulu Sláviu Agrofert STU Bratislava 4:3, ženy vyhrali na Tehelnom poli nad Slovanom Bratislava 4:3.

02. 05. 2014

news img

Ženy Slovana o 10. titul v sérii

Tenistky Slovana Bratislava postúpili do finále extraligy klubových družstiev a budú hrať o jubilejný desiaty titul v sérii. Na dvorcoch Tehelného poľa budú v piatok hostiť TC EMPIRE Trnava. Aj muži Slávie Agrofert sú vo finále a môžu obhájiť titul, ich súperom bude TC EMPIRE Trnava, výhodu domáceho prostredia majú Trnavčania.

30. 04. 2014

news img

Extraliga: Trnavská bleskovka

Prvým semifinalistom extraligy mužov bol v pondelok TC EMPIRE Trnava po výhre nad Sláviou Právnik Bratislava 5:0. Po rozhodnutí vo dvojhrách sa už štvorhry nehrali. Súperom Trnavy bude v stredu TK Poprad, v druhom semifinále sa stretnú TK Kúpele Piešťany - TK Slávia Agrofert STU Bratislava.

28. 04. 2014

news img

Štartuje 20. ročník extraligy

Najvyššia súťaž v tenise - extraliga družstiev - štartuje v pondelok 28. apríla. Tituly obhajujú hráči TK Slávia Agrofert STU Bratislava a tenistky TK Slovan Bratislava. Nováčikom je TK Nová Generácia Nové Mesto nad Váhom, medzi ženami TK Žilina (áčko vypadlo béčko postúpilo) a Tenisová akadémia Prešov.

27. 04. 2014

news img

Chren a Ftorková víťazmi na Slovane

Záver série troch turnajov detí do 8 rokov na dvorcoch TK Slovan Bratislava s účasťou 15 chlapcov a 11 dievčat ozdobil víťazstvom Patrik Chren (STU Bratislava) a z dievčat Ella Ftorková (STZ). ,,Chcem sa poďakovať sponzorom Hoermann, Rauch a Dunlop , ktorí podporili podujatie," napísal usporiadateľ Tibor Lešniak.

Záver série troch turnajov detí do 8 rokov na dvorcoch TK Slovan Bratislava s účasťou 15 chlapcov a 11 dievčat ozdobil víťazstvom Patrik Chren (STU Bratislava) a z dievčat Ella Ftorková (STZ).

,,Chcem sa touto cestou poďakovať sponzorom turnaja Hoermann , Rauch a Dunlop , ktorí podporili toto pekné podujatie," napísal v správe o turnaji usporiadateľ Tibor Lešniak.

01. 04. 2014

news img

Sentivanyiho double v Bardejovských Kúpeľoch

Už druhý turnajový triumf v tomto roku si na umelej antuke v tenisovej hale v Bardejovských Kúpeľoch pripísal na svoje konto Roman Sentivanyi zo Starej Ľubovne, reprezentujúci TK Vysoké Tatry.

31. 03. 2014

news img

Pažický vyhral dvojhru aj štvorhru

Tatry Cup 2014 v tenise mužov vyhral v Tatranskej Lomnici Michal Pažický, ktorý vo finále zdolal Miroslava Klemana 7:5, 6:4. Pažický spolu s Dominikom Šprochom získali trofej aj vo štvorhre po finálovej výhre nad párom Filip Havaj, Juraj Simčák 6:3, 6:2.

26. 03. 2014

news img

Viktor Bánczi vyhral na Agroferte

Turnaj A starších žiakov na dvorcoch Slávie Agrofert STU v Bratislave vyhral Viktor Bánczi, ktorý vo finále zdolal Davida Čierneho (na snímke vľavo). Víťazmi štvorhry sa stali Kevin Kurtin a Samuel Puškár.