• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Barháčová víťazkou áčka starších žiačok v Lieskovci

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Barháčová víťazkou áčka starších žiačok v Lieskovci

 
news img

Sofia Barháčová (TK Slovan Galanta) sa stala víťazkou áčka starších žiačok na dvorcoch Lieskovského tenisového klubu-LTC. Vo finále si hladko poradila s Katarínou Martinkovou (TK Mladosť Košice) 6:3, 6:1. Martinková si chuť napravila vo štvorhre, spolu so Sofiou Rachel Kočišovou (TK Slovan Bratislava) zdolali Barháčovú s Flórou Rablánskou (Tenis team Nové Zámky) 7:5, 6:2.

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  


  •  

 
 
Vložené: 24. 01. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Križan víťazom áčka starších žiakov v Púchove

Richard Križan (TK LOVE 4 TENNIS Bratislava) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na áčkovom turnaji starších žiakov v Púchove. V singlovom finále si hladko poradil s Matúšom Petráškom (TK Žilina) 6:0, 6:2. V debli sa radoval spoločne s Dominikom Mačejom (TK Kúpele Piešťany) po víťazstve nad dvojicou Petráško, Jozef Karas (TC BASELINE Banská Bystrica) 6:3, 7:5.

24. 01. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

HMSR mladších dorasteniek vyhrala Žabková

Kiara Žabková (TC EMPIRE Trnava) získala titul vo dvojhre aj štvorhre na halových majstrovstvách Slovenska mladších dorasteniek. Vo finále dvojhry si na dvorcoch TK Žilina poradila s klubovou spoluhráčkou Miou Pohánkovou, ktorú vo vyrovnanom zápase zdolala 7:5, 5:7, 7:5. Dievčatá spolu ovládli štvorhru, vo finále zdolali Timeu Gross (TK Mladosť Košice) s Nikki Šuchterovou (Tenisová akadémia Prešov) hladko 6:1, 6:1.

17. 01. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Dráb zvíťazil na HMSR mladších dorastencov

Filip Dráb (Tenisová akadémia Prešov) sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na halových majstrovstvách Slovenska v kategórii mladších dorastencov v Púchove. Vo finále dvojhry si poradil s klubovým spoluhráčom Eliasom Kralom, ktorého zdolal 6:4, 6:3. Spolu s Jakubom Madejom (TK Mladosť Košice) zvíťazili aj vo štvorhre, v súboji o titul zdolali Krala s Filipom Poklembom (TK Slávia STU Bratislava) 6:2, 7:5.

17. 01. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Lörinčík získal dva tituly na HMSR mladších žiakov

Max Lörinčík (TK Petržalka) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na halových majstrovstvách Slovenska mladších žiakov. V singlovom finále si na dvorcoch HSC Piešťany poradil s klubovým spoluhráčom Andrejom Adamovićom, ktorého zdolal 6:2, 6:2. Chlapci sa bok po boku radovali z titulu vo štvorhre. Vo finále zvíťazili nad Michalom Gallom (1. TK Rožňava) so Sebastiánom Jandom (TJT Michalovce) 6:3, 6:1.

17. 01. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

HMSR mladších žiačok pre Dekanovú

Romana Dekanová (TK Slávia STU Bratislava) sa stala víťazkou dvojhry na halových majstrovstvách Slovenska mladších žiačok v Tatranskej Lomnici. Vo vyrovnanom finále si poradila s Rianou Rusnačkovou (MŠK Poprad - Tatry) 7:6(6), 7:6(6). Rusnačková si chuť napravila vo štvorhre, spolu s Laurou Masarykovou (TK 77 Skalica) zdolali Dekanovú s Aaliyah Moussou (TK Topoľčany) 6:2, 6:3.

FOTO: Instagram Romany Dekanovej

17. 01. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

SJI: Finále v nedeľu od 9.30

Tridsiaty ročník medzinárodného turnaja ITF J200 Slovak Junior Indoor 2023 vyvrcholí v nedeľu finálovými zápasmi dvojhry a štvorhry. Do singlového finále dievčat sa prebojovala najvyššie nasadená Nikola Bartůňková z Českej republiky, ktorá nastúpi proti krajanke a štvorke pavúka Kristýne Tomajkovej. U chlapcov si tretí nasadený Čech Petr Brunclík zmeria sily s Holanďanom Thijsom Boogaardom. Finálové zápasy dvojhry sa v bratislavskom Národnom tenisovom centre začínajú o 9.30 h. Po nich príde na rad aj finále štvorhry, ktoré sa nezačne skôr ako o 11.00 h.

14. 01. 2023
Tenis doma Více zde